Wycieczki w Bieszczady

Wspaniałe widoki, bezkresne panoramy pozostają w pamięci na zawsze

Wycieczki w Bieszczady

Bieszczady to magiczna kraina w której każdy, nawet najbardziej wybredny turysta znajdzie coś dla siebie. Wspaniałe, rozległe panoramy z bieszczadzkich szczytów, opuszczone i wyludnione tereny dawnych wsi, przydrożne kapliczki które były niemymi świadkami burzliwej historii tego terenu.

Nasze biuro turystyczne umożliwi Państwu odwiedzenie najpiękniejszych i najciekawszych miejsc w Bieszczadach. Współpracujemy z najlepszymi przewodnikami w regionie oraz wybieramy firmy transpotowe oferujące najlepsze busy i autobusy w Bieszczadach. Programy wycieczek w Bieszczady dostosowujemy zawsze do oczekiwań i możliwości grupy.

Do najciekawszych i najpopularniejszych miejsc i atrakcji  do odwiedzenia w Bieszczadach można zaliczyć: zapora wodna w Solinie, rejs po zalewie solińskim, Kamień Leski, Synagoga w Lesku, Zamek Kmitów w Lesku, Muzem BPN w Ustrzykach Dolnych, Muzeum Młynarstwa i Wsi w Ustrzykach, Cerkiew w Równi, Czarnej i Smolniku, chmielowe kaskady na Sanie, Krywe, Hulskie i Tworylne.

W Wysokich Bieszczadach warto odwiedzić Zagrodę Pokazową Żubrów w Mucznem, Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, Wołosate i Hodowlę Zachowawczą Konia Huculskiego, Tarnicę i Połoninę Wetlińską z kultową Chatką Puchatka, Siekierezadę w Cisnej i Bieszczadzką Ciuchcię. 

Na zalewie solińskim warto zajrzeć do Zatoki Teleśnickiej, Wyspy Skalistej, Półwysep Brossa i Suchy Dąb. 

Oprócz wycieczek raczej sztampowych czyli objazdówka Pętlą Bieszczadzką i zwiedzaniem miejsc bezpośrednio przy niej, zapraszamy do skorzystania z programów wycieczek niestandardowych. Dużą popularnością cieszą się programy łączone w której uczestnicy podróżują róznymi środkami transportu w ciągu jednego dnia. Łączymy busy z kajakami, statkiem spacerowym, rowerami czy pontonami. W ten sposób w ciągu jednego dnia jesteście Państwo przeżyć przygodę o jakiej nawet nie myśleliście. Bieszczady jak żaden inny region dają Wam taką możliwość. 

Chcemy pokazać Państwu Bieszczady od troszkę innej strony, tej naszej która nas tak zafascynowała 20 lat temu. Zapraszamy do kontaktu a my stworzymy najlepszy program wycieczki w Bieszczady, załatwimy nocleg i transport, zapewnimy wspaniałe jedzenie i muzykę.

Pliki do pobrania