Zakapiorskie Bieszczady - Wieczór Integracyjny

Zakapiorskie Bieszczady - Wieczór Integracyjny

Bo to właśnie w Bieszczadzie nakręcono pierwszy polski western Rancho Texas 56`. Pierwsza powojenna mapa Bieszczad została wydana z postacią jeźdźca na koniu z lassem na okładce, to właśnie w Bieszczady zapraszały ulotki rozdawane wśród obywatel Polski lat 50`i by tu szukali swojego szczęścia. Tu wypasano bydło na nadsańskich łąkach sposobem rodem z dzikiego zachodu, tu Henryk Victorini przyjeżdżał do baru wiązał konia przy wejściu zamawiając piwo zarówno dla siebie jak i swojego przyjaciela - konia.  Przybysze z całego kraju najmowali się do zrywki drzewa, wypału węgla i  wypasu bydła. Mieszkali w parkach konnych – małych osadach leśnych. Tu właśnie narodzili się zakapiorzy – ludzie tych gór, twardzi, wolni, marzyciele którzy w trudy surowego życia wpletli poezję, muzykę, rzeźbę i malarstwo a wszystko to suto zakrapiane gorzałką. 

 
 
 
Zaprosimy Państwa na bieszczadzką biesiadę z małą rywalizacją. Grupę podzielimy na kilka zespołów które w czasie wieczoru będą konkurować w kilku wyzwaniach.  Zespoły przybiorą nazwy bieszczadzki duchów,  niekoniecznie tych dobrych. W roli  prowadzącego imprezę wystąpi niezastąpiony DJ West. 
 
 
Wyzwania wieczoru: 
 
Rżnięcie kloca piłą „moja twoja” na czas , drużynowe wbijanie gwoździa na czas , dojenie krowy Balbiny , siłowanie na rękę na profesjonalnym stole do Armwrestlingu , zakapiorska waga siły , rzut podkową.