Quady - Off Road Bieszczady

Off road w Bieszczadach to bardzo popularna atrakcja na imprezę firmową.

Off Road Bieszczady - Quady

Imprezy integracyjne z wykorzystaniem samochodów terenowych to w ostatnich latach prawdziwy hit. Bieszczady to idealne miejsce dla tego typu imprez, wspaniałe, rozległe panoramy, trasy off road o przeróżnym stopniu trudności, dostosowane do możliwości zarówno samochodów jak i kierowców.

Oferujemy Państwu wynajem specjalnie przystosowanych samochodów 4x4 do pokonywania najtrudniejszego terenu, wszystkie wyposażone są w opony MT minimum 32`, wyciągarki, snorklere umożliwiające pokonywanie głębokich brodów. W naszej ofercie posiadamy głównie samochody Nissan Patrol GR, Y61 jak i Land Rover Discovery. Dla najwyższej wygody podczas Państwa imprezy preferujemy by liczba osób w samochodzie terenowym nie przekraczała 4 osób.

Nasze wyprawy off road w Bieszczadach realizujemy tylko na terenach prywatnych i drogach gminnych, NIGDY nie naruszając granic parków, rezerwatów czy terenów Lasów Państwowych. Przez ponad 10 lat naszej organizacji imprez 4x4 w Bieszczadach, posiadamy wspaniałe trasy w okolicach Arłamowa, Ustrzyk Dolnych i okolic. Trasy off Road w Bieszczadach zawsze dostosowujemy do wymagań Klienta.  Oferujemy trudne ekstremalne przeprawy kilkugodzinne, po niezapomniane wycieczki-  pełne widoków, połączone ze zwiedzaniem opuszczonych wsi, cmentarzy i cerkwi.

Dla kogo wyprawy samochodami 4x4 w Bieszczadach? To atrakcja skierowana dla praktycznie każdego, mnogość tras jakie oferujemy w Bieszczadach że każdy znajdzie coś dla siebie. Off Road to atrakcja zarówno dla uczestników imprez integracyjnych i firmowych, jak i dla rodzin wypoczywających w Bieszczadach a chcących zwiedzać z innej pespektywy.
Organizacją imprez terenowych w Bieszczadach pragniemy zainteresować sieci dealerskie mające w swojej ofercie samochody 4x4, realizowaliśmy już kilka imprez promocyjnych podczas których zabezpieczaliśmy i organizowaliśmy trasę od strony technicznej.

Samochody 4x4 w Bieszczadach to także doskonały, dodatkowy element imprezy integracyjnej w którym to auta terenowe wykorzystywane są do komunikacji pomiędzy punktami np. podczas gry terenowej.
Szkoła Jazdy 4x4 to oferta skierowana do osób myślących o zakupie swojej pierwszej terenówki, lub już dla posiadaczy swojego samochodu terenowego. Szkoła Jazdy 4x4 to również doskonały pomysł na prezent dla najbliższej osoby.Organizujemy szkolenia z jazdy offroad na naszych pojazdach jak i sprzęcie Klienta. Służymy naszym bogatym doświadczeniem w doborze ‘szpeju offroadowego”.

Bezpieczeństwo podczas imprez 4x4 to dla nas absolutny priorytet, poruszamy się po trasach bardzo dobrze nam znanych i wielokrotnie sprawdzonych. Wysokie warunki bezpieczeństwa stawiamy podczas wykonywania „ stałych fragmentów gry” tj. podczas wyciągania za pomocą drugiego samochodu lub wyciągarki, używania podnośnika typu hi lift czy podczas pokonywania trawersów.

Off Road w Bieszczadach to nie tylko samochody 4x4, to również quady. Posiadamy flotę kilku pojazdów marki Honda i Yamaha. Wszystkie nasze quady wyposażone są w napęd 4x4 i silniki powyżej 400 cm3. Organizujemy wyprawy na quadach w Bieszczadach od 1 godzinnej po całodniowe, quady wykorzystujemy podczas imprez firmowych jako jedno z zadań podczas gier terenowych. Na naszym polu paintballowym posiadamy tor do nauki jazdy na quadach, ale spragnionych większych wrażeń zapraszamy na nasze trasy terenowe. Quady wykorzystujemy podczas imprez w Arłamowie, Ustrzykach Dolnych, Solinie lub Czarnej.

Podczas imprez z samochodami terenowymi jak i quadami zapewniamy transport, oraz ognisko z degustacją miejscowych serów, nalewek i piw regionalnych. Imprezy 4x4 w Bieszczadach to super pomysł na spędzenie czasu na łonie natury.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty kluby off road, sklepy 4x4 i warsztaty oferujące przebudowę samochodów terenowych. 

 


Jeśli jesteś zdecydowany na off road w Bieszczadach to czekamy na Ciebie i pamiętaj „ Błoto Łączy”

A może interersuje Cię wycieczka samochodem terenowym po Bieszczadach ?

Bieszczady to przepiękne widoki, rozległe panoramy, to burzliwa historia regionu - a wszystko to na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy Państwa na kameralne, rodzinne wyprawy samochodem terenowym z hotelu Arłamów, kultowym Land Rover Discovery. Podczas kilkugodzinnej wyprawy zwiedzimy przepiękne okolice Arłamowa, Kalwarii Pacławskiej, Krościenka i Ustrzyk Dolnych. Odwiedzimy kilka opuszczonych wsi, poszukamy pozostałości po mieszkańcach z przed 70 lat, na trasie zapewne spotkamy stada jeleni więc aparat z pewnością się przyda. Podczas przerwy zaprosimy Państwa na ognisko z kiełbaskami. Rezrwacja i więcej informacji o wycieczkach samochodem terenowym w Bieszczadach zapraszamy pod numerem : 880 244 795. Wycieczki z Hotelu Arłamów realizujemy przez cały rok.


Pliki do pobrania