Psie zaprzęgi - Wycieczki do Lwowa

Sentymentalny Lwów

Wycieczki do Lwowa - Psie zaprzęgi

Wycieczka do Lwowa to sentymentalna podróż po dawnym polskim mieście. Miasto które w swych murach zamknęło wspaniałą historię, miasto wielokulturowe, miasto najbardziej europejskie ze wszystch na Ukrainie.

Proponujemy Państwu jedno lub dwudniowy wyjazd do Lwowa, do przekroczenia granicy z Ukrainą niezbędny jest paszport.

Granicę przekraczamy w Krościenku, wszelkich formalności dopełni nasz przewodnik, jadąc do Lwowa przejeżdżamy przez takie miejscowości jak Sambor, Rudki, Lubień Wielki. W samym Lwowie dołączy do nas lwowski przewodnik.

Autokarem zwiedzimy najważniejsze ulice tego miasta, zobaczymy mury Starego Miasta, Katedrę Św. Jury, Politechnikę Lwowską, Dworzec Kolejowy. Zwiedzimy Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, Teatr Opery i Baletu, kadedry Łacińską i Ormiańską, pomnik Adama Mickiewicza.

Dłuższą chwilę spędzimy na lwowskim rynku gdzie obejżymy 44 kamienice. Podczas czasu wolnego proponujemy Państwu spędzenie chwili czasu w którejś z klimatycznych knajpek. Jednodniowa wycieczka trwa około 15 godzin. Naszą ofertę kierujemy do grup zorganizowanych.

Gry terenowe w Bieszczadach to idealna propozycja na ambitne wyjazdy integracyjne. Organizacja dobrze skonstruawanej i zaplanowanej gry to duże przedsięwzięcie logistyczno - organizacyjne, posiadamy 15 letnie doświadczenie w organizacji imprez firmowych w Bieszczadach.