Paintball w bieszczadach - Atrakcje dla grup zorganizowanych

Bieszczadzkie atrakcje dla grup

Atrakcje dla grup zorganizowanych - Paintball w bieszczadach

Atrakcje dla grup zorganizowanych w Bieszczadach.

Już dawno minęły czasy gdy wyjazd firmowy czy wycieczka szkolna w Bieszczady opierała się głównie zwiedzaniu i wieczornym ognisku. Obecnie trwa rosnący trend na aktywny wypoczynek, zajęcia integrujące grupę, Goście odwiedzający Bieszczady szukają przygody i emocji na łonie dzikiej przyrody. Oferujemy Państwu  szeroki pakiet atrakcji na imprezę firmową, integracyjną czy wycieczkę w Bieszczady. 15 lat doswiadczenie sprawia iż jesteśmy w stanie zaoferować atrakcję dla każdej grupy wiekowej, od najmniejszych kilkuosobowych grup po duże eventy plenerowe w Bieszczadach

Do najpopularniejszych atrakcji dla grup należą:

Wycieczki autokarowe z przewodnikiem po Bieszczadach.

Podczas wycieczek po Bieszczadach odwiedzicie z nami najpiekniejsze cerkwie, zdobędziecie Tarnicę, odwiedzimy żubry w ich zagrodzie, przejedziemy sie Bieszczadzką Kolejką Leśną. Odkryjemy dla Was tajemnice Zapory Solińskiej i samego zalewu, delektując się rejsem statkiem spacerowym.  Bieszczady to też smaki, zaprosimy Was do karczm serwujących dania z dziczyzny, regionalną kuchnię bojkowską lub łemkowską. Podczas imprez organizujemy naszym Klientom degustacje serów karpackich i nalewek.

Paintball lub Arrow Tag

Paintball najpopularniejsza atrakcja sportowa dla grup w Bieszczadach. Posiadamy własne pole paintballowe koło Ustrzyk Dolnych ale oczywiście zapewniemy obsługę w każdym rejonie Bieszczad. Paintball dedykujemy graczom od 13 roku życia. Arrow Tag to łucznicza odmniana paintballa, uczestcy wyposażeni są w maski paintballowe, przeszkodami są figury do paintballa i celem jest trafienie przeciwników. Oczwiście jest to sport całkowicie bezpieczny, strzały zamiast grotów mają piankowe pacynki dlatego trafienie jest słabo odczuwalne. To nowość dlatego tak chetnie jest wybierane podczas imprez integracyjnych.

Bieszczady 4x4

Off road to bardzo popularna atrakcja na imprezę integracyjną, wybierana przez grupy którym zależy na ekstremalnych przeżyciach i przygodzie w błocie. Oprócz ekstremalnych przejazdów zapraszamy na rodzinne wyprawy widokowe, Bieszczady to idealne miesjce do wypraw 4x4.

Urządzenia rekreacyjne

Posiadamy spore zaplecze urządzeń rekreacyjnych na imprezy plenerowe, pikniki firmowe czy wycieczki szkolne. Do najpopularniejszych należą kule zorbingowe, posiadamy kilka kul zorb w różnych rozmiarach od 2,8 metra do prawie 4 metrów. Do kul posiadamy również specjalną rampę umożliwiającą staczanie się nawet na płaskich terenach. Ciekawą propozycją jest dmuchany ring Gladiatorów, 8 metrowa ścianka wspinaczkowa którą stawiamy praktycznie wszędzie. Bardzo popularną atrakcją dla grup w ostatnim czasie są imprezy piłkarskie. Mistrzostwa Świata w Rosji i wielkie nadzieje związane z naszą kadrą sprawiają że to popularna atrakcja podczas wyjazdów firmowych. W skład imprezy piłkarskiej wchodzą: Mega piłkarzyki - to 12 metrowy odpowiednik piłkarzyków barowych w których to Wy jesteście piłkarzykami. Snookball - to stoły w których połączono billard z piłką nożną, Bumperball czyli wielkie piłki w których gra sprawie wiele radości graczą jak i obserwującym. Proponujemy również bramkę celnościową, piłkarzyki stołowe i konkurencje sprawościowe. 

Gry terenowe 

Dużą popularnością wśród grup cieszą się wszelkiego rodzaju gry terenowe, marsze na orientację. Nasz flagowy program Bieszczady Adventure Race to połączenie maszu na orietację z zadaniami. Organizujemy biegi z przeszkodami wzorowane na Runmagedonie lub Survival Race. Gry terenowe to świetna atrakcja na wycieczki szkolne w Bieszczady.

Strzelectwo

Organizujemy zawody łucznicze, strzelanie z karabinków pneumatycznych, pistoletów co2 oraz szkolenia strzeleckie z broni ostrej. Zawody strzeleckie idealnie wpisują się w każdą imprezę plenerową. Posiadamy sprzęt dostosowany dla każdej grupy wiekowej. 

Spływy pontonowe i kajakowe

Spływy pontonowe Sanem lub leniwe kajakowanie po zatoczkach zalewu solińskiego to propozycja dla grup odwiedzających Bieszczady w okresie wiosenno - letnim. 

Zakapiorskie Bieszczady

To propozycja na wieczór tematyczny dla grup, szczegónie wybierana podczas imprez integracyjnych. Podczas wieczoru Uczestnicy doją naszą Krowę Balbinę ( spokojnie jest sztuczna), walczą w konkurencja traperskich i drwalskich. Ciekawym dopełnieniem wieczoru jest Dj, koncert bieszczadzkie barda lub zespołu grającego muzykę regionu.
Zapraszamy do współpracy przy organizacji imprezy z atrakcjami dla grup w Bieszczadach, na naszej stronie oferujemy szeroki pakiet mozliwości które uatrakcyjnią Państwa imprezę lub wycieczkę. 15 lat doświadczenia sprawia że realizowalismy przeróżne scenariusze imprez, więc jeśli czegoś nie ma w naszej ofercie prosimy o kontakt. Postaramy się sprawić by Państwa pomysł na wyjazd w Bieszczady zrealizował się ze 100 % sukcesem, a wrażenia po takiej imprezie zostaną na długo w pamięci Państwa grupy.