Gry terenowe bieszczady - Gry terenowe w Bieszczadach

Gry terenowe to aktywna forma atrakcji na imprezy integracyjne w Bieszczadach.

Gry terenowe w Bieszczadach - Gry terenowe bieszczady

Gry terenowe, marsze na orientację, biegi z przeszkodami to coraz bardziej popularne atrakcje na imprezy integracyjne w Bieszczadach. W naszej ofercie posiadamy kilka programów takiej formy aktywności terenowej, a Bieszczady to idealne miejsce do tego typu imprez. Gry terenowe to świetne narzędzie team buildingowe, w sposób naturalny wyłania lidera zespołu, wymaga podejmowania szybkich i odpowiedzialnych decyzji. Sportowe imprezy integracyjne modny model firmowego eventu, propaguje zdrowy i aktywny styl życia.

Bieszczady Adventure Race to nasz topowy program. Na przestrzeni ostatnich 10 lat zrealizowalismy ponad 100 tego typu gier podczas imprez integracyjnych, najwięcej w Hotelu Arłamów, Hotelu Perła Bieszczadów kilka w Solinie, Myczkowcach oraz w Polańczyku. Program tej gry terenowej dedytkujemy grupom pomiedzy 30 a 120 osób. Grupę dzielimy na zespoły kilku osobowe, które posługując się mapą odnajdują punkty na których wykonują zadania. Zadania podczas tej gry terenowej są przeróżne od przepraw linowych, przez trial quadami na dokładność, łucznictwo, holowanie spadochronu, zadania strzeleckie po typowo team buildingowe zadania. W tej grze terenowej własnie w prosty sposób mozna wyłonić lidera zespołu.

Marsz lub bieg na orientację to najłatwiejsza forma gry terenowej w Bieszczadach. Grupę dzielimy zazwyczaj na zespoły dwu lub trzy osobowe, wyposażone zostają w mapę z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, kompas oraz kartę startową. Trasę zawsze dostosowujemy do mozliwości uczestników. Imprezę na orientację jesteśmy w stanie przeprowadzić w niemal każdym miejscu w Bieszczadach. Impreza na orientację dedykowana jest każdej grupie wiekowej.

Biegi przeszkodowe to zawody w których uczestnicy pokonują specjalnie przygotowaną trasę z przeróżnymi przeszkodami: ścianki, mosty, strome podbiegi z poręczówkami, wytaśmowane odcinki w potokach, przeprawy przez wąwozy, stosy opon. Nasze biegi z przeszkodami wzorujemy na takich imprezach jak Runmagedon lub SurvivalRace. Impreza firmowa z tym biegiem dedykowana jest jednak grupie która ma choćby minimalne przygotowanie  fizyczne.
Gry terenowe to doskonały pomysł na firmową imprezę integracyjną w Bieszczadach. Dobrze przygotowana , płynnie przebiegająca atrakcja to spore wyzwanie organizacyjne, posiadamy blisko 15 letnie doświadczenie w organizacji tego typu imprez. Wielokrotnie organizowalismy skomplikowane gry terenowe odbywające się na znacznym obszarze a uczestnicy wykorzystywali kajaki na zalewie solińskim, pontony na Sanie, rowery czy poruszali się przysłowiowym " stopem". 
  • Gry terenowe w Bieszczadach
  • gry terenowe bieszczady
  • gry terenowe bieszczady
  • bieg na orientację bieszczady
  • atrakcje dla grup w bieszczadach
  • atrakcje na imprezy bieszczady
  • atrakcje dla grup w bieszczadach