Atrakcje arłamów - Imprezy Integracyjne w Bieszczadach

Najlepsze imprezy firmowe w Bieszczadach.

Imprezy Integracyjne w Bieszczadach - Atrakcje arłamów

Imprezy integracyjne, wyjazdy firmowe, szkolenia produktowe, konferencje czy pikniki to stałe elementy Życia każdej firmy. W zależności od jej wielkości, modelu zarządzania, strategii czy tez możliwości finansowych mogą to być ekskluzywne wyjazdy zagraniczne, udziały w wielkich wydarzeniach sportowych i kulturalnych, zwykła lecz niezapomniana wycieczka zakładowa w góry lub wyjście członków zespołu do baru lub restauracji. Ważna by każde z tych wydarzeń niosło za sobą zamierzony skutek, czyli integrację pracowników, ich  zapoznanie się, wyłonienie lidera i czy wspólną zabawę.
My zapraszamy Państwa do realizacji imprez firmowych w Bieszczadach, posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji imprez integracyjnych o różnym stopniu zaawansowania. Realizowaliśmy wyjazdy firmowe dla wielkich korporacji z ogromnymi budżetami jak i dla małych kilku osobowych firm. W naszym port folio znajdują się również wielkie pikniki firmowe dla 1500 osób.

Każda dobrze zrobiona impreza firmowa musi zacząć się od dobrego programu, by taki powstał musi być przeprowadzony szczegółowy wywiad z klientem. Jego celem jest poznanie oczekiwań Klienta związanego z wyjazdem firmowym, destynacji, profilu grupy która uczestniczyć będzie w evencie, wieku i płci. Wiele czasu poświęcamy doświadczeniom Klienta z poprzednich wyjazdów, czego klient stanowczo nie chce powtórzyć, a co będzie miłym nawiązaniem do poprzednich imprez integracyjnych. Etap kontaktu z klientem na etapie tworzenia oferty jest bardzo ważny i pozwala zaoszczędzić czas i pracę po obu stronach. Bardzo ważną ale często niemożliwą  do uzyskania jest informacja o budżecie ta również pozwala zaoszczędzić obu stronom czas, gdyż nie będziemy oferować Klientowi drogich  atrakcji czy hoteli jeśli założenia budżetowe są zgoła inne.

Realizowaliśmy imprezy integracyjne dla przeróżnych firm i instytucji, od wielkich korporacji, przez imprezy dla urzędów po małe kilku osobowe wyjazdy dla firm rodzinnych, zawsze stawiając sobie poprzeczkę jak najwyżej.
Imprezy integracyjne w Bieszczadach to ogrom możliwości jakie daje teren. To rewelacyjne imprezy na wodzie realizowane na zalewie solińskim, przepiękne widoki otaczających gór. Wspaniałe spływy pontonowe Sanem, jedną z najpiękniejszych i najczystszych rzek Polski.  Bezkresne tereny to idealne miejsce na wyprawy samochodami terenowymi i quadami, to tereny o przeróżnym stopni trudności, od ciężkich oesów po widokowe , piękne trasy.

Na przestrzeni lat stworzyliśmy i przetestowaliśmy bazę noclegową, ośrodki które oferujemy Klientom na ich imprezę integracyjną są przez nas sprawdzone i w 100 % polecane. Różne były sytuacje przez ostatnią dekadę i jest kilka miejsc które będziemy klientowi odradzać z różnych powodów. W Bieszczadach na imprezy integracyjne istnieje bardzo przyzwoita baza pensjonatów i hoteli, od mały rodzinnych i bardzo kameralnych obiektów, przez pensjonaty o przeróżnym standardzie po hotele mające opinie najlepszych w Polsce jak np. Arłamów ****

Oprócz atrakacji dziennych podczas imprez firmowych, posiadamy kilka propozycji na wieczory. Receptą na udany wieczór od wieków jest dobre jedzenie, dobra muzyka i jakiś zastrzyk który pozwoli uczestnikom imprezy firmowej poczuć się luźno i nieskrępowanie. Przez lata, tak jak z ośrodkami wypracowaliśmy sobie bazę sprawdzonych zespołów i Dj na wieczory zarówno wewnątrz jak i pod rozgwieżdżonym niebem Bieszczad.
Doskonałym pomysłem na atrakcje podczas wyjazdów integracyjnych są przeróżne warsztaty i szkolenia nie związane z profilem firmy. Ostatnio świetnie sprawdzają się szkolenia z pierwszej pomocy oraz modne są  warsztaty kulinarne i taneczne. Krótkie kursy samoobrony czy też warsztaty garncarskie lub piwowarskie.

Możemy zorganizować w Bieszczadach dużo, bardzo dużo ale nie wszystko, dlatego rezygnujemy z realizacji programów w których istnieje chodź cień podejrzenia że „coś nie pyknie”. Jeśli nie uda nam się rzeczowymi argumentami przekonać Klienta do zmiany kierunku, by event odbył się bezproblemowo, najczęściej rezygnujemy z takiej realizacji.

Bezpieczeństwo podczas imprez integracyjnych to absolutny priorytet, oprócz niezbędnych pozwoleń i ubezpieczeń oferujemy Państwu najlepszy możliwy sprzęt i ja lepszych instruktorów. Przykładem jest nasza współpraca z bieszczadzkim GOPR, mimo iż posiadamy odpowiednie kwalifikacje do obsługi atrakcji linowych Zawsze korzystamy z usług GOPR.

Wiemy że mnogość atrakcji oferowanych podczas imprez integracyjnych może wprowadzić organizatora ze strony Klienta w rozterkę, ale zawsze można zrobić ankietą pośród uczestników imprezy integracyjnej i zorientować się, być może są rzeczy których na pewno nie chcą realizować w Bieszczadach.4

Każdy wyjazd firmowy w Bieszczady musi być niezapomnianym wydarzeniem, dla uczestników i nie ważne czy będzie to grupa menadżerów wysokiego szczebla dużej korporacji, czy mały wyjazd dla pracowników zakładu kamieniarskiego. Każdy znajdzie coś dla siebie w Bieszczadach, każdy podczas zabawy na imprezie firmowej pomyśli – żeby fajnie było tu wrócić z rodziną.
No to jak ? Przygotowujemy ofertę?? Zapraszamy na imprezy integracyjne w Bieszczady.
 


Pliki do pobrania