wycieczka szkolna 3 dniowa w bieszczady

Wycieczki szkolne i zielone szkoły w Bieszczadach

  wycieczka szkolna 3 dniowa w bieszczady

  Dzień I

  Naszą wycieczkę szkolną zaczniemy od Ustrzyk Dolnych - to magiczne miasteczko nad rzeką Strwiąż, do 1951 będące w granicach Związku Radzieckiego. W Ustrzykach zwiedzimy Muzeum Młynarstwa i Wsi, gdzie charyzmatyczny właściciel opowie Wam historię " ... od ziarenka do bochenka..." Będzie czas na mistrzowskie lody w Orliku i spacer po ustrzyckim Rynku.

  około 15.00 

  Przyjazd i zakwaterowanie w jednym z ośrodków współpracujących. Dostępnosć ośrodków po ustaleniu terminu wycieczki szkolnej. 

  16.00 
   
  Zawody Team buildingowe to kilka konkurencji tak zbudowanych by w jak najefektyfniejszy sposób poprawić komunikację w zespole, tak bardzo potrzebną w dzisiejszych czasach. A więc odkładamy smartfony, podwijamy rękawy i...
  Grupę dzielimy na kilka zespołów które rywalizują z sobą w następujących konkurencjach:
  Wyścigi na wielkich rurach w Potrójnych spodniach, Latający dywan i Bieszczadzkie Playstation, przeciąganie liny, Gąsienice.
   a następnie:


  8 metrowa - ścianka wspinaczkowa, Zorbing i Gladiatorzy

   
   
  19:00 Kolacja

  20.00 Pojedynek DJ - ów - To wieczór podczas którego to Wy jesteście Dj - amy na profesjonalnym sprzęcie dostarczonym przez nas.


   
  Dzień II

  9:00 Śniadanie
  10.00 - Tajemnice Soliny - wyruszymy na wycieczkę do Soliny by odbyć unikatową wyprawę do wnętrza zapory Solińskiej, największej w Polsce takiej budowli. Po przejsciu przez rygorystyczną kontrolę ochrony zapory wraz z przewodnikiem udamy się do jej wnętrza by zobaczyć unikatową konstrukcję. Następnie odbędziemy spacer koroną zapory, przewidujemy czas na zakup pamiątek i kultowych zapiekanek z zapory. Naszą wycieczkę zwieńczymy rejsem statkiem po zalewie solińskim.
  16:00 – Zawody na Orientację


   
  Bieg na orientację poprzedzony wykładem z terenoznawstwa, topografii i nawigacji terenowej. Grupy 5 osobowe wyposażone w mapy i kompasy pokonują trasę około 3,5 km, zadaniem jest odnalezienie Punktów Kontrolnych w jak najkrótszym czasie.
  Dla najlepszej drużyny batoniki, szampan Picollo i dyplomy.
   
  Grupy startują w odstępach 6 minutowych.
   
  19:00 Kolacja w formie ogniska & pojedynek bieszczadzkim zakapiorów.

  Podczas kolacji rozegramy turniej w którym uczestnicy będą doić na czas naszą Krówkę Balbinę, przygotują drewno na zimę piłami " moja - twoja", powbijają 10 calowe gwoździe w pniaka i jeszcze kilka konkurencji traperskich.
   
  Dzień III 
   
  9:00 Śniadanie
  10:00 Wykwaterowanie i wyjazd do Sanoka gdzie zwiedzimy Rynek Galicyjski w Skansenie sanockim.   349zł os przy 40 osobach. Przy innych ilościach uczestników rekalkulujemy ofertę. 4 opiekunów gratis. Cena nie obejmuje transportu. Cena obejmuje zakwaterowanie HB, bilety wstepu, obsługę pilota i przewodnika, wszystkie atrakcje wymienione w programie, ubezpieczenie NNW. Możliwe wykupienia dodatkowych obiadów. Cena nie obejmuje transportu i kosztów dodatkowych nie wymienionych w programie.

  Pliki do pobrania