Strzelectwo

  Strzelectwo

  Strzelectwo sportowe, sytuacyjne to jedna z podstawowych atrakcji wyjazdów firmowych. W naszej ofercie znajduje się strzelenie z broni ostrej, łucznictwo, karabinki i pistolety pneumatyczne, broń czarnoprochowa oraz ASG.

  Strzelenie z broni ostrej realizujemy w kilku miejscach w Bieszczadach. Zajęcia odbywają się na strzelnicach. Klienci pod okiem instruktorów mogą spróbować sił w strzelaniu z takich jednostek jak:
  Glock, CZ P09, PM RAK, NEA 15, AKMS, STAG, Remington Newarmy. Ostre strzelanie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich. 

  Łucznictwo to nasz konik. Strzelamy głównie z łuków sportowych Polaris i Sam - Wha, posiadamy również łuki dla dzieci. Turniej łuczniczy to rewelacyjna propozycja na pikniki rodzinne, zawody firmowe. Dużą popularnościa cieszy się łucznictwo terenowe do roznych celów na zmiennych dystansach. 

  Strzelanie z karabinków pneumatycznych to propozycja dla wszystkich w każdym wieku. Duża przepustowość i liczba stanowisk sprawiają że doskonale się to sprawdza na dużych imprezach plenerowych. Posiadamy wygodne karabinki zasilane CO2 z czterotaktowym zamkiem, więc bez konieczności łamania jak to ma miejsce w klasycznych wiatrówkach.