Pikniki Piłkarskie

Zabawa dla całej rodziny

Pikniki Piłkarskie

Ogromny sukces naszej reprezentacji podczas Euro 2016 to okazja do takich imprez jak nasz Piknik Piłkarski. Proponujemy Państwu zmagania z piłka kopaną tylko w nietypowej formie.


Grupę dzielimy na kilka zespołów które rywalizują w takich konkurencjach
jak:
 
 • Mega Piłkarzyki
  Każdy zna popularne barowe piłkarzyki, to identyczne urządzenie tylko kilkanaście razy większe, w którym do Ty i Twoi znajomi są piłkarzykami.
  Gracze w jednej linii muszą poruszać się w identycznych kierunkach, w innym przypadku doprowadzi Was to do wielu śmiesznych sytuacji ale nie do gola. Jednorazowo w meczu uczestniczy 10 osób.
   
 • Bumper Ball
  Jest to nowa forma rozrywki, polega na grze w piłkę nożną w takich wielkich dmuchanych kulach. Mnogość bezpiecznych zderzeń, wywrotek a nawet stójek na głowie sprawi że to będzie mecz życia. W grze bierze udział 10 zawodników.
   
 • Snookerball
  To super nowość na rynku eventowym, rewelacyjna gra będąca połączeniem billarda i piłki kopanej. Zasady jak w bilardzie, ale uderzamy nogą lub głową. Gra pojedynczy gracz lub cały zespół. Do dyspozycji 2 stoły o różnych wymiarach 2 m x 4m i 3 m x 6 m.
   
 • Piłkarzyki Stołowe
  To znana i lubiana gra, rywalizacja i emocje gwarantowane. Do dyspozycji 2 szt. stołów.
   
 • Strefa Kibica
  To chyba najgorętsze miejsce na naszej imprezie, cały czas rozgrzewane przez DJ-a, zawodnicy i kibice trzymają kciuki za swoich reprezentantów.

Pliki do pobrania