Nasza oferta

Wycieczki w Bieszczady to wspaniałe widoki i ciekawa historia. To przygoda jakiej nigdzie indziej nie zaznacie, to ten specyficzny bieszczadzki klimat.

  Nasza oferta

  Imprezy integracyjne w Bieszczadach

  Najlepsze imprezy firmowe w Bieszczadach

  Imprezy firmowe tylko w Bieszczadach. Najlepsze programy, wspaniała przygoda podczas imprez integracyjnych. Sprawdź !!!

  Wycieczki Szkolne w Bieszczady

  Zabawa na całego

  Bieszczady to idealne miejsce na wycieczki szkolne i zielone szkoły. Wspaniała przyroda i cała masa atrakcji tylko czekają.

  Paintball Bieszczady

  Najlepsza rozrywka dla grup

  Zapraszamy na najlepszy paintball w Bieszczadach i do zobaczenia po drugiej stronie celownika

  Off road

  To co Tygrysy lubią najbardziej

  Jeśli off road to tylko w Bieszczadach. Wspaniałe widoki, trasy pełne błota, strome podjazdy i trawersy.

  Gry terenowe w Bieszczadach

  Gry terenowe w Bieszczadach. Mapa, kompas i zadania do wykonania. Bieszczadzka przygoda czeka.

  Gry terenowe w Bieszczadach to bardzo popularna atrakcja podczas imprez integracyjnych. Gry terenowe dedykujemy każdej grupie wiekowej, świetnie sprawdzają się podczas wycieczek szkolnych w bieszczady, jak i wyjazdów firmowych. Gry terenowe to doskonałe narzędzie team buildingowe.

  Team building

  Budowanie zespołu

  Team building w naszym wykonaniu to zestaw kilkunastu konkurencji i zadań które aktywują do wspólnego działania od czerech do 12 – 15 osób.

  Pikniki Piłkarskie

  Nietypowa forma gry w piłkę

  Ogromny sukces naszej reprezentacji podczas Euro 2016 to okazja do takich imprez jak nasz Piknik Piłkarski. Proponujemy Państwu zmagania z piłką kopaną tylko w nietypowej formie.

  Survival

  Szkolenia survivalowe

  Survival jest to umiejętność przetrwania na łonie dzikiej natury, dobrowolnie bądź też w sytuacjach przymusowych.

  W powietrzu

  To co? Oderwiesz się z nami w Bieszczadach?

  Parasailing czyli spadochron holowany, loty widokowe szybowcem i samolotem.

  Pikniki rodzinne i festyny

  Zabawa dla całej rodziny

  W naszej ofercie znajduje się spora lista atrakcji na pikniki rodzinne, festyny i inne wydarzenia plenerowe.

  Zima w Bieszczadach

  Zimowe imprezy w Bieszczadach

  Zimowe imprezy w Bieszczadach to mnóstwo pomysłów na spędzenie czasu na śniegu. Zapraszamy na imprezy na stokach bez kolejek, wspaniałe kuligi dolinami opuszczonych wsi. Zimowiska dla młodzieży z elementami survivalu w aromacie przygody rodem z serialu " Wataha". Zimowe marsze na orientacje, kurs przetrwania w Bieszczadach, wyprawa samochodami terenowymi czy może na rakietach śnieżnych. Bieszczady zimą to wspaniałe ogniska i biesiady z degustacją lokalnych przysmaków. Zapraszamy do kontaktu a jesteśmy pewni że stworzymy Państwu dobry program.

  Strzelectwo

  Strzelectwo

  Strzelectwo sportowe, sytuacyjne to jedna z podstawowych atrakcji wyjazdów firmowych. W naszej ofercie znajduje się strzelenie z broni ostrej, łucznictwo, karabinki i pistolety pneumatyczne, broń czarnoprochowa oraz ASG.

  Atrakcje dla grup zorganizowanych

  Największa baza atrakcji dla grup w Bieszczadach

  Atrakcje plenerowe dla grup, gry terenowe, zajęcia integracyjne i warsztaty. Tyle i wiele więcej mozliwości w Bieszczadach.

  Wycieczki w Bieszczady

  Wycieczki w Bieszczady to wspaniałe widoki i ciekawa historia. To przygoda jakiej nigdzie indziej nie zaznacie, to ten specyficzny bieszczadzki klimat.

  Wycieczki w Bieszczady to wspaniałe widoki i ciekawa historia. To przygoda jakiej nigdzie indziej nie zaznacie, to ten specyficzny bieszczadzki klimat.

  Wycieczki do Lwowa

  Wycieczka do Lwowa to sentymentalna podróż do naszej historii. Lwów to wspaniałe zabytki, świetny klimat Starego Miasta.

  Wycieczka do Lwowa to sentymentalna podróż po dawnym polskim mieście. Miasto które w swych murach zamknęło wspaniałą historię, miasto wielokulturowe, miasto najbardziej europejskie ze wszystch na Ukrainie.